Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik informatyk

Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja urządzeń IT,

  • pomoc klientowi w konfiguracji sieci,

  • konfiguracja i monitoringiem sieci na potrzeby klienta,

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów z funkcjonowaniem urządzeń u klienta,

  • monitoring funkcjonowania urządzeń u klienta,

  • instalacja, konfiguracja i administracja systemami operacyjnymi,

  • rozwiązywanie problemów napływających do działu,

  • tworzenie dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań,

  • prowadzenie monitoringu systemów IT,

  • dokumentowanie wykonanych modyfikacji w systemach,

  • tworzenie, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • znajomość systemów Linux/Unix,

  • doświadczenie w konfigurowaniu i eksploatacji sieci LAN, WLAN, VPN,

  • znajomość zagadnień związanych z administracją serwerów, systemów, aplikacji,

  • znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP oraz zagadnień switchingu/routingu,

  • wiedza techniczna umożliwiająca identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami komputerowymi,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • znajomość języka angielskiego (pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej oraz kontakt z supportem dostawcy),

  • prawo jazdy Kat. B,

  • doskonała organizacja pracy,

  • umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego szkolenia,

  • poznanie nowoczesnych technologii informatycznych,

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop),

  • karta multisport,

  • prywatna opieka medyczna,

  • pizzowe środy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • pizzowe środy

Ledatel istnieje na rynku od 2007 r. Jest polskim liderem w zakresie kolejowych systemów telekomunikacyjnych. Firma specjalizuje się w integracji systemów kolejowych i militarnych. Naszą domeną jest również sprzedaż urządzeń, komponentów oraz elektrycznych i elektronicznych elementów wyposażenia przemysłowego.

Nasze rozwiązanie WiFi działa w najnowszych polskich pociągach (min. Koleje Mazowieckie: Impuls Newag, Pesa Sundeck, Pesa Elf, PKP IC: Pesa Dart, Newag/Stadler Flirt i wielu zmodernizowanych wagonach oraz tramwajach. na nasze rozwiązanie WiFi działa w najnowszych polskich pociągach (min. Koleje Mazowieckie: Impuls Newag, Pesa Sundeck, Pesa Elf, PKP IC: Pesa Dart, Newag/Stadler Flirt, Alstom Pendolino i wielu zmodernizowanych wagonach oraz tramwajach.

Przewiń do profilu firmy