Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Informatyk

BACHOO.NET TECHNOLOGIE TELEINFORMATYCZNE Sebastian Stecewicz

5 0006 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie IT użytkowników biznesowych,

  • rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników biznesowych w lokalizacjach na terenie Województwa Pomorskiego,

  • utrzymanie ruchu / konserwacja systemów IT,

  • pomoc zdalna,

  • instalacja i wdrożenia nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • zaawansowana (serwisowa) znajomość systemów z rodziny Windows,

  • umiejętność montażu / demontażu podzespołów komputerowych,

  • znajomość zagadnień sieci komputerowych,

  • zdolności interpersonalne, umożliwiające kandydatowi pracę z klientami jako informatyk pierwszego kontaktu,

  • Prawo jazdy KAT B,

To oferujemy

  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji,

  • pracę w wymiarze 8h / 5 dni w tygodniu,

  • stałość wynagrodzeń,

  • odpowiednie narzędzia pracy: Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, internet mobilny

O nas

Bachoo.net rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku.

Głównym profilem usług oferowanych przez firmę jest obsługa teleinformatyczna firm, szkół oraz przedsiębiorstw na podstawie umów zryczałtowanych. Naszym celem (oraz ambicją) jest jak najczęstsze stosowanie innowacyjnych technologii, mających za zadanie racjonalizację procesów biznesowych klientów. Przez osiemnaście lat działalności posiedliśmy wiele kompetencji, potwierdzonych różnorakimi certyfikatami. Między innymi możemy zaproponować Państwu wdrożenia doskonałych systemów – handlowych, płacowych oraz finansowo-księgowych, czołówki spośród polskich producentów, czyli firm takich jak: Comarch, Insert, Syriusz.

Medycynie możemy zaproponować, zgodne z EDM, oprogramowanie OptiMED24, pozwalające również na prowadzenie rozliczeń z NFZ.

Gastronomię i hotelarstwo wspieramy poprzez oprogramowanie firmy Softech – Gastro POS, Szef oraz Chart – najbardziej powszechną platformę stosowaną w tych branżach.

W swoim portfolio usług posiadamy również sprzedaż oraz serwis urządzeń fiskalnych firm Emar, a także Novitus.

Jedną z głównych płaszczyzn naszej działalności jest kompleksowa obsługa zagadnień ochrony danych osobowych, wiążących się z wymaganiami RODO. Zagadnieniem tym zajmujemy się od roku 2013, a nasz zespół składa się z CERTYFIKOWANYCH (potwierdzenia poniżej, w dziale „certyfikaty”) audytorów, działu prawnego, oraz specjalistów od testów penetracyjnych. Zapewnimy Państwa Firmie zgodność z ustawą RODO, zapewnimy obsługę Inspektora Ochrony Danych, Incident Response Manager oraz cykliczne audyty.