Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Informatyk

POMORSKIE HURTOWE CENTRUM ROLNO-SPOŻYWCZE S.A.

  • Wodnika 50, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wodnika 50

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie informatyczne dla pracowników firmy

  • Przygotowywanie sprzętu komputerowego dla istniejących i nowych stanowisk pracy

  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów programowych oraz sprzętowych użytkowników

  • Utrzymywanie sieci LAN i WiFi

  • Konserwacja i konfiguracja istniejącego sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego oraz innych urządzeń

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

  • Nadzór nad systemami kopii bezpieczeństwa

  • Nadzór nad licencjami oprogramowania

  • Planowanie i realizacja zakupów sprzętu IT

  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych

  • Nadzór nad pracą systemów CCTV

  • Usuwanie awarii i incydentów w infrastrukturze teleinformatycznej

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów Microsoft Windows XP/7/8/10, Hyper-V

  • Biegła znajomość Microsoft Office 365

  • Znajomość środowiska domenowego w oparciu o Windows Server 2016/2019

  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN

  • Umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego i peryferyjnego

  • Umiejętności zdalnej obsługi użytkowników

  • Samodzielność

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Komunikatywność

  • Punktualność

  • Sumienność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • rozbudowany system premii oraz dodatków,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • bezpłatny parking dla pracowników

O nas

Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A. "Rënk" zajmuje się wynajmem powierzchni pod hurtowy handel kwiatami, artykułami dekoracyjnymi, ogrodniczymi, owocami i warzywami, artykułami spożywczymi (produkcji krajowej i z importu).