Logo Pracuj.pl

Technik informatyk - Informatyk

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w LublinieO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konfiguracja, serwis komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania,
  • wsparcie informatyczne użytkowników, rozwiązywanie problemów w użytkowaniu komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania,
  • tworzenie i utrzymanie aktualnej inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania,
  • prowadzenia niezbędnej dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie w odpowiednim zawodzie lub wyższe o odpowiednim kierunku,
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego technicznego,
  • dobra znajomość systemów operacyjnych MS Windows 10, sieci komputerowych, sprzętu komputerowego i urządzeń drukujących: instalacja, konfiguracja (modernizacja), serwis.
  • samodzielność, terminowość i rzetelność przy wykonywaniu zadań,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w placówce medycznej,
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows Serwer m.in. w zakresie konfiguracji i administracji Active Directory, DNS, DHCP, Hyper-V),
  • znajomość systemów bazodanowych Oracle i MySql, znajomość składni języka SQL,
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux,
  • znajomość systemów AMMS, Infomedica,
  • znajomość systemów typu RIS/PACS firmy Alteris.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie

Technik informatyk - Informatyk, Lublin