Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Informatyk

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie pomocy technicznej użytkownikom systemu

  • wykonywanie i nadzór nad kopiami bezpieczeństwa

  • konserwacja, serwis i nadzór nad eksploatacją urządzeń teleinformatycznych – komputerów, drukarek, urządzeń sieciowych itp.

  • instalacja i konfiguracja systemów windows, linux

  • instalacja i konfiguracja oprogramowania biurowego, narzędziowego, użytkowego itp.

  • prowadzenie dokumentacji technicznej

  • zarządzanie użytkownikami, zasobami sieciowymi

  • analiza logów systemowych, błędów oprogramowania itp.

  • aktualizacja serwisów internetowych i oprogramowania dedykowanego używanego na uczelni

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w grupie

  • wysoka kultura osobista

  • wykształcenie techniczne informatyczne

To oferujemy

  • ciekawą pracę w wiodącej uczelni muzycznej o ugruntowanej pozycji

  • przyjazną, koleżeńską atmosferę w zespole

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • możliwość korzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, dodatkowe wynagrodzenie roczne, świadczenia socjalne min. 4500 brutto rocznie, dodatkowe 5 dni wolnych w roku, dodatkowa premia roczna)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowy urlop