Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik informatyk

GCZD IM. ŚW. JANA PAWŁA II

  • Medyków 16
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Medyków 16

Katowice

Szpital Kliniczny zatrudnia wysoko wyspecjalizowaną kadrę medyczna oraz administracyjno-biurową.

Pracujemy 7h35'.

Opis stanowiska:

  • Udzielanie doraźnej pomocy pracownikom GCZD w zakresie eksploatacji sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących oraz programów informatycznych.
  • Wspomaganie zarządzania scentralizowanym oprogramowaniem antywirusowym oraz scentralizowanym systemem zarządzania zasobami IT, usługami katalogowymi Active Directory, systemem poczty elektronicznej oraz systemami zarządzania treścią i obiegu dokumentów.
  • Przygotowywanie stanowisk komputerowych, nadzorowanie przeglądanie stacji roboczych w celu umożliwienia korzystania ze sprzętu komputerowego i odpowiedniego oprogramowania.
  • Realizowanie zadań w zakresie dotyczącym wykonywania przez podmioty zewnętrzne usług teleinformatycznych, czynności serwisu oprogramowania, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzętu komputerowego.
  • Wykonywanie zadań gospodarowania sprzętem i akcesoriami komputerowymi, prowadzi ewidencję i stan zasobów IT.

Wymagania:

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku informatyka lub na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Znajomość budowy i działania sprzętu teleinformatycznego.
  • Znajomość systematów operacyjnych MS Windows oraz oprogramowania biurowego.
  • Znajomość sprzętu sieciowego i zagadnień związanych z budową sieci LAN.

Ogłoszenie archiwalne