Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Informatyk

FREJA Transport & Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Międzynarodowa spedycja o ugruntowanej pozycji na rynku usług transportowych z wieloletnim doświadczeniem , w związku z rozwojem firmy poszukuje pracownika do naszego zespołu wsparcia IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie o profilu informatycznym, technicznym.
  • Znajomość sprzętu IT pod względem konfiguracji, naprawy oraz konserwacji
  • Dobra znajomość Windows 10, pakietu MS Office od strony konfiguracyjnej, serwisowej, użytkowej
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieci komputerowych, urządzeń peryferyjnych
  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane 1-2 letnie doświadczenie na stanowisku helpdesk/informatyk.

Główne zadania:

  • Lokalne i zdalne wsparcie techniczne użytkowników
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem, oprogramowaniem i siecią komputerową.
  • Konsultacje techniczne z innymi zespołami
  • Współpraca z dostawcami usług IT oraz telekomunikacyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji/rejestrów zamówień działu IT w Polsce oraz umów z dostawcami usług internetowych oraz telekomunikacyjnych

Oferujemy stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz interesującą i rozwijającą pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów. Stanowisko pracy gwarantuje kontakt z najnowszymi technologiami informatycznymi. Atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej Luxmed oraz karty sportowe Multisport. Wynagrodzenie ustalamy indywidualnie.

Miejsce pracy: Łódź

Jeśli jesteś zainteresowany/a proszę przyślij CV za pomocą przycisku aplikowania.

Firma zastrzega sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Możesz przeczytać więcej o nas na www.freja.com/pl/

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny)
FREJA została założona w 1985 roku i jest jedną z największych prywatnych firm transportowych i logistycznych w Skandynawii. Poprzez strategicznie położone oddziały w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce i Chinach, dokładamy wszelkich starań by rozwijać i zapewniać spersonalizowane usługi, będąc nieprzerwanie w ruchu na całym świecie.

Jesteśmy dumni, ze możemy zapewnić naszym klientom najbardziej niezawodne, elastyczne i wydajne rozwiązania transportowe, logistyczne oraz magazynowe, przyczyniając się do rozwoju naszych klientów, doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę, że sukces naszych klientów ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu.

FREJA nieustannie się rozwija. Obecnie zatrudnia około 800 pracowników.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o zamieszczenie podpisanej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w grupie kapitałowej przez 1 rok, na mocy Dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016”.

Ogłoszenie archiwalne