Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Informatyk

E.G.O. Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • instalacja, konserwacja i serwis komputerów i drukarek

  • instalacja i konfiguracja Windows 10 oraz podstawowego poprogramowania używanego w firmie

  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu podstawowych problemów

  • administracja oprogramowania monitorującego produkcję

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne; preferowany kierunek: informatyka

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • umiejętności technicznych związanych z instalacją serwisem komputerów i drukarek (wymiana podzespołów komputerowych i urządzeń, okablowanie)

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7 i 10 oraz pakietu Office 365

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność organizacji własnej pracy

To oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną, system świadczeń socjalnych

  • szkolenia

E.G.O. Polska Sp. z o.o.

E.G.O. Polska to prężnie rozwijająca się firma w sektorze produkcji podzespołów elektronicznych do urządzeń AGD.

Przewiń do profilu firmy

O nas:

Odwiedź naszą stronę http://www.egoproducts.com/pl, by dowiedzieć się więcej o Grupie E.G.O.

IT zajmuje się administracją, wdrażaniem i serwisowaniem oprogramowania i sprzętu wykorzystywanego w firmie. Ściśle współpracuje z centralą IT zlokalizowaną w Niemczech. Korzystamy z najnowszych narzędzi dostępnych na rynku. Nasze środowisko oparte jest na rozwiązaniach firmy Microsoft: Windows Server 2008- 2019, Office 365, Ms SQL. Wykorzystujemy dedykowane rozwiązania wspierające produkcję.