Oferta pracy

Technik Informatyk

PDC Logistics Sp. z o. o.O firmie

PDC Logistics Sp. z o. o.

Kablowa 1

Szczecin

PDC Logistics, szwedzka firma działająca w branży e-commerce poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: ul. Kablowa 1, hala nr 4, Szczecin Załom

Zadania:

  • Codzienne wsparcie użytkowników
  • Konfigurowanie sprzętu IT
  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania
  • Tworzenie i zarządzanie kontami użytkowników
  • Konfigurowanie urządzeń Apple Ipod/Ipad
  • Podstawowa konfiguracja sieci
  • Konfigurowanie i podstawowe naprawy drukarek

Wymagania:

  • Znajomość sprzętu komputerowego
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows
  • Wiedza na temat administrowania MS Active Directory
  • Wiedza na temat administrowania Office 365/Azure AD
  • Podstawowa znajomość Windows Server
  • Podstawowa znajomość system IOS
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieci (VLAN, TCPIP)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Systematyczność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Umiejętności dodatkowe (mile widziane):

  • Zarządzanie VM (Vmware/vSphere)
  • Zarządzanie serwerami Linux
  • Zarządzanie NetApp
  • Zaawansowana konfiguracja sieci
  • Zarządzanie Firewall

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność w działaniu
  • Rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet Benefitów (Medicover, Multisport, Ubezp. Grup.)

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy