Ta oferta pracy jest nieaktualna od 70 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik informatyk

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zikom sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Diagnostyka, analiza problemów użytkowników, bieżące wsparcie techniczne i merytoryczne w zakresie rozwiązywania problemów informatycznych
    • Administracja infrastrukturą IT (serwery, macierze, LAN/WAN, backup);
    • Wdrażanie zmian do infrastruktury, systemów informatycznych oraz ich optymalizacja i monitorowanie;

    Wymagania:

    • Doskonała znajomość systemów Windows
    • Znajomość oprogramowania biurowego, księgowego, płacowego itp.
    • Umiejętność diagnozowania i serwisowania sprzętu komputerowego
    • Znajomość zagadnień sieciowych
    • Znajomość serwerów i urządzeń sieci LAN;
    • Umiejętność zarządzania użytkownikami i dostępem do zasobów, zarządzanie zasobami,
    • Dodatkowe atuty:  znajomość systemów Linux, Mac OS, Windows Server 2012 oraz zagadnień z zakresu bezpieczeństwa danych,

    Oferujemy:

    • Pracę z perspektywami na etacie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zikom Sp. z. o. o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.