Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Informatyk

  • Węgrzce Wielkie (pow. wielicki), małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która produkuje karty procesorowe (kredytowe, bankomatowe), poszukujemy obecnie osoby ambitnej i chcącej podnosić swoje kwalifikacje na wszechstronne stanowisko:

    6332
    Węgrzce Wielkie (pow. wielicki)

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie informatyczne/ techniczne średnie lub wyższe
    • Doświadczenie w zakresie Help Desk lub jako informatyk administrator
    • Wiedza z zakresu języka zapytań SQL, systemu Windows, serwerów
    • Prawo jazdy kategorii B

    Obowiązki:

    • Pierwsza linia wsparcia, administracja i konfiguracja systemów operacyjnych, serwerów
    • Rozwiązywanie problemów technicznych i tworzenie dokumentacji
    • Instalacja, testowanie i obsługa oprogramowania
    • Wsparcie przy procesie personalizacji kart bankomatowych I kredytowych

    Oferujemy:

    • Praca w godzinach: 7:30-15.30 lub 8.00-16.00
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Umowę o pracę
    • Szkolenia zagraniczne
    • Stabilność zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji w ciekawej branży
    opisopis