Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Infrastruktury

Stelweld Sp. z o.o.

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w ruchu technicznym budynków produkcyjnych, biurowych oraz instalacji funkcjonalnie z nimi związanych

  • rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością systemów i instalacji funkcjonalnych budynków i otoczenia

  • wykonywanie prac ślusarsko-remontowych

  • wykonywanie prac konserwacyjnych i wspieranie prac inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • umiesz naprawiać elementy infrastruktury budynków, pomieszczeń oraz urządzeń instalacyjnych przynależnych do budynków

  • masz zdolności manualno-techniczne

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • masz wiedzę odnośnie zasad funkcjonowania elementów instalacji infrastruktury

  • posiadasz uprawnienia SEP E1 jako dodatkowy atut

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji spawanych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Wyroby eksportujemy do Szwecji, Niemiec, Austrii Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych.

Zatrudniamy blisko 600 pracowników.

Jeśli szukasz miejsca gdzie dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań

i możliwości jest na pierwszym miejscu – to właśnie MY.

Chcesz uczestniczyć w rozwijaniu naszej firmy? Świetnie! Twój potencjał to nasz klucz do sukcesu!

Przewiń do profilu firmy

CHCESZ SIĘ WIĘCEJ O NAS DOWIEDZIEĆ?

CZEKAMY NA CIEBIE!

I odwiedź nas: www.stelweld.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.