Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Terravita Spółka z o.o.

Technik Infrastruktury

Terravita Spółka z o.o.O firmie

Szarych Szeregów 48

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie technicznego utrzymania systemów infrastruktury (wentylacja, klimatyzacja, woda lodowa, sprężone powietrze, woda użytkowa, kanalizacja)

  • Zapewnienie utrzymania ruchu parku maszynowego ( kotłownia gazowa, sprężarki powietrza, układy chłodnicze)

  • Monitorowanie pracy systemów i zapewnienie ich poprawnego działania

  • Opieka nad powierzonym parkiem maszynowym

  • Realizacja planów przeglądowych

  • Usuwanie awarii

  • Optymalizowanie działań związanych z utrzymaniem technicznym w celu zwiększenia niezawodności parku maszynowego przy racjonalnym wydatkowaniu

  • analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań naprawczych,

  • współpracy z innymi działami w zakresie funkcjonowania produkcji,

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy związanej z utrzymaniem i naprawą systemów/urządzeń/maszyn

  • Wykształcenia technicznego (szkoła zawodowa, technikum)

  • Znajomości systemów infrastruktury (wentylacja, klimatyzacja, woda lodowa, sprężone powietrze) będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielności i odpowiedzialności

  • Proaktywnej postawy i zaangażowania

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Otwartości na wprowadzanie nowych rozwiązań (technicznych lub organizacyjnych)

  • Dbania o jakość wykonywanej pracy

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o długoletniej tradycji.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych.

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy .

  • Pracę w systemie zmianowym.

  • Karty Multisport.

  • Ubezpieczenie Grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,

producent wyrobów czekoladowych, półproduktów dla przemysłu i rzemiosła cukierniczego.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje