Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Instalacji Klimatyzacji i Wentylacji - HVAC

  • Doha, Katar
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aqvarius Trading WLL

    O nas

    Firma AQVARIUS TRADING WLL dostarcza rozwiązania kadrowe w Katarze od 2012.

     Dzięki licznym projektom budowlanym i infrastrukturalnym, zakończonym sukcesem przy udziale naszej kadry, wyrośliśmy na wiodącą firmę oferującą wykwalifikowanych pracowników z Polski.

    W AQVARIUS TRADING WLL podejmujemy się współpracy z wieloma międzynarodowymi firmami, biorąc udział w Mega Projektach, dlatego poszukujemy wysoko wykwalifikowanych kandydatów dla naszych partnerów biznesowych w Katarze.

    Obecnie poszukujemy Techników Instalacji klimatyzacyjnych (HVAC), na największy obecnie trwający projekt infrastrukturalny w stolicy Kataru, Doha.

    Zatrudnimy specjalistów z doświadczeniem przy serwisowaniu, montażu i uruchomieniach systemów HVAC. Głównym zadaniem będzie utrzymanie ruchu i nadzór nad urządzeniami systemu klimatyzacji i wentylacji nad obiektach będących częścią realizowanego projektu.

    Miejsce pracy: Doha
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Obowiązki kandydata obejmą między innymi:

    • Utrzymanie ruchu central wentylacyjnych/uzdatniania powietrza
    • Nadzorowanie urządzeń pomiarowych i spisywanie ich odczytów
    • Sprawdzanie poprawności działania systemu wentylacyjnego
    • Monitorowanie poprawności pracy central AHU
    • Dokonywanie drobnych napraw w przypadku wystąpienia usterek

    Wymagane umiejętności i doświadczenie:

    • Język angielski w stopniu komunikatywnym.
    • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wcześniejszy udział w dużych, międzynarodowych projektach będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji projektowej
    • Umiejętność pracy w zespole jak i nad indywidualnie powierzonymi zadaniami
    • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy i wysoka motywacja

    Benefity

    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • Opłacone przez pracodawcę mieszkanie w apartamentowcu
    • Samochód służbowy
    • Pełna opieka pracodawcy (przelot, procedury wizowe, ubezpieczenie zdrowotne)
    • Interesująca praca w międzynarodowym środowisku przy prestiżowych Mega Projektach
    • Możliwość zdobycia wartościowej wiedzy i doświadczenia
    • Możliwość rozwoju i współpracy z najlepszymi specjalistami na rynku

    AQVARIUS jest solidnym wyborem zawodowym i może otworzyć drzwi ku dalszej karierze w międzynarodowym przemyśle budowlanym.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.