Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Instalacji Piwnych

  • Białobrzegi, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Ostrów Mazowiecka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Combera Group korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

    W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta - jednego z liderów branży napojów poszukujemy osób na stanowisko:

    TECHNIK INSTALACJI PIWNYCH
    Miejsce pracy: Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi

    Okolice miast i powiaty

    Zakres obowiązków:

    • Realizowanie wizyt serwisowych
    • Montaże instalacji piwnych
    • Demontaże instalacji piwnych
    • Wymiany instalacji piwnych
    • Obsługa instalacji piwnej wraz z zachowaniem standardów jakościowych
    • Zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla konsumenta

    Wymagania/Oczekiwania:

    • Zdolności manualne
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętność prezentacji
    • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
    • Doświadczenie w serwisie, doradztwie lub obsłudze instalacji
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów
    • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Samochód służbowy, tablet, telefon

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem,
    klikając na poniższy przycisk:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)