Technik instalacji światłowodowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, jedną z największych firm w Kongo, które zajmują się technologiami telekomunikacyjnymi. Firma ta zatrudnia pracowników z wiedzą i doświadczeniem, aby jak najsprawniej realizować zamówienia ze strony klientów.

Twój zakres obowiązków

  • planowanie rozwoju i modernizacji sieci,

  • nadzór nad budową sieci światłowodowej,

  • tworzenie projektów rozszyć światłowodowych,

  • utrzymywanie aktualnej informacji o sieci w systemie paszportyzacji,

  • podłączanie sieci światłowodowych z zastosowaniem technologii FTTH,

  • obsługa spawarek światłowodowych oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych,

  • wykonywanie pomiarów światłowodowych,

  • uruchamianie i kontrola parametrów łączy,

  • serwis światłowodowy (szukanie awarii, miejsca uszkodzenia światłowodu i jego naprawa),

  • spawanie światłowodów,

  • zakończenie instalacji w mufie,

  • zakończenie instalacji puszką abonencką w domu / mieszkaniu.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie min. zawodowe lub techniczne,

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy jako instalator,

  • umiejętność czytania schematów technicznych,

  • umiejętność szybkiego reagowania,

  • zdolności manualne,

  • sumienności w wykonywaniu obowiązków,

  • dobra organizacja własnego czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole i w sytuacji stresowej,

  • determinacja w działaniu i zapał do pracy,

  • dyspozycyjność i solidność,

  • gotowość do podjęcia pracy w Demokratycznej Republice Kongo przez okres minimum roku.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w ramach kongijskiej umowy o pracę (min. 11 miesięcy),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość uczestniczenia w rozwoju prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa,

  • pracę w zgranym zespole w którym pracują inni Polacy,

  • opiekę zdrowotną,

  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu),

  • zapewniona wiza pracownicza oraz opłacone bilety lotnicze w obie strony,

  • dostępny kierowca, który wozi do miejsca pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy