Oferta pracy

Technik Instalacji Turbin Wiatrowych

Global Wind Service Poland Spółka z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach Instalacyjnych Turbin Wiatrowych;

  • Wszelkie prace mechaniczne związane z montażem Turbin Wiatrowych;

  • Dbałość o bezpieczne prowadzenie robót budowlanych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenia o profilu technicznym : mechanik, elektryk, elektronik, mechatronik itp.;

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami technicznymi;

  • Zainteresowania instalacją turbin wiatrowych pod względem technicznym i elektrycznym;

  • Gotowości do kilkutygodniowych wyjazdów na projekty lądowe w kraju i za granicą;

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskim w mowie i piśmie, nasze zespoły budowane są z techników z całego świata;

  • Ważnego prawa jazdy kat. B;

  • Prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia;

  • Uważności w kwestiach bezpieczeństwa;

  • Uwaga! Oferta również dla osób chcących wejść do branży wiatrowej.

To oferujemy

  • Pakiet szkoleń w zależności od wymagań projektowych;

  • Odzież roboczą i PPE;

  • Organizację przejazdów oraz noclegów na czas trwania projektu;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę na ciekawych projektach na całym świecie, nasze procedury uwzględniają obostrzenia związane z COVID`em;

  • Wsparcie całego zespołu administracyjnego;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Global Wind Service Poland Spółka z o.o.

Global Wind Service jest jedną z największych firm w Europie, oferującą instalację i serwis turbin wiatrowych na całym świecie.

Dzięki właściwym ludziom, odpowiednim narzędziom i pełnej elastyczności dbamy o to, by zapewnić naszym Klientom najlepsze rozwiązania o najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy