Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik - Instalator - automatyka / elektryka / teletechnika / multimedia

GRUPA ARACHNE MULTIMEDIAO firmie

GRUPA ARACHNE MULTIMEDIA

Lotnicza 18

Kraków

Firma Grupa Arachne Multimedia wyspecjalizowana w zakresie zintegrowanych systemów automatyki budynkowej oraz systemów audio-video poszukuje pracownika na stanowisko:

Technik - Instalator
(automatyka / elektryka / teletechnika / multimedia)

Idealny kandydat to osoba wyróżniająca się sprawnością manualną, starannością oraz odpowiedzialnością. Samodzielna, chętna do poszerzania swojej wiedzy w zakresie projektowania, montażu, uruchamiania i programowania szeroko pojętych systemów automatyki budynkowej, systemów Audio-Video, sieci LAN, systemów SSWIN, systemów CCTV, innych…

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych i teletechnicznych
  • Montaż, uruchamianie, testowanie systemów
  • Programowanie systemów
  • Współpraca z ekipami podwykonawczymi
  • Opieka posprzedażowa oraz czynności diagnostyczno-serwisowe
  • Wsparcie technicznie i merytoryczne zespołu
  • Opieka nad technicznymi aspektami budynku firmowego

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe techniczne – preferowane kierunki to automatyka, elektryka, elektronika, elektrotechnika
  • Doświadczenie w pracy związanej z branżą jaką reprezentuje firma
  • Mile widziana znajomość programu AutoCad
  • Znajomość zagadnień związanych z wykonywaniem robót elektroinstalacyjnych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami / elektronarzędziami
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności komunikacyjne, interpersonalne
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, chęć rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Dodatkowe premie oraz system socjalny
  • Pracę głównie w Krakowie i okolicach, sporadyczne wyjazdy delegacyjne
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań
  • Stanowisko pracy w biurze firmy, laptop, telefon
  • Uczestniczenie w realizacji interesujących projektów
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, swobodny dostęp do testów urządzeń
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Miłą atmosferę w pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Grupa Arachne Multimedia na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisku programisty KNX / integratora oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Arachne Multimedia Maksymilian Pacek z siedzibą w Krakowie (31-523), przy ul. S. Moniuszki 28/2.

Ogłoszenie archiwalne