Oferta pracy

Technik Instalator

Electronic Control Systems S.A.O firmie

Electronic Control Systems S.A.

Krakowska 84

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac instalacyjnych

  • Wykonanie dokumentacji zdjęciowej

  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych w ramach delegacji krajowych,

  • Obsługa wewnętrznych systemów IT i baz danych, zgodnie z dyspozycją przełożonego

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach monterskich (elektrycznych, budowlanych)

  • Posiadane doświadczenie lub predyspozycje do pracy na wysokości

  • Minimum wykształcenie średnie techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Punktualność

  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Doświadczenie w pracach monterskich - wysokościowych poparte certyfikatem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Premie kwartalne

  • Szkolenia wysokościowe/uprawnienia SEP

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość pracy za granicą w ramach realizowanych kontraktów na obszarze UE

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie projektowo-wykonawczej

  • Pracę rozwijającą umiejętności techniczne i inżynieryjne w zakresie systemów transmisyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy