Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Instalator BTS - Instalacja stacji mobilnych

UBCONNECT POLAND sp. z o.o.

19 00022 000 brutto / mies.
  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Instalacje stacji bazowych (BBU, RRU, fiber i kable DC itd.)

  • Sprawdzanie i testowanie działania urządzeń telekomunikacyjnych w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania (wykorzystanie narzędzi Site Master, lub podobnych)

  • Diagnostyka i lokalizacja problemów oraz usuwanie usterek i wymiana wadliwego sprzętu

  • Instalowanie urządzeń elektrycznych oraz konstrukcji stalowych

  • Dzienne raportowanie stanu projektu, wypełnianie list kontrolnych, wkład w tworzenie dokumentacji powykonawczej

  • Wykonywanie innych prac i zadań w zależności od potrzeb

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w instalacji urządzeń telekomunikacyjnych (sieci mobilne 5G), elektrycznych; siłowni i konstrucji wsporczych

  • Znajomość zasad budowy systemów transmisji, torów antenowych i innych składowych stacji bazowych

  • Uprawnieniach wysokościowe

  • Doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich jest dodatkowym atutem, ale nie jest koniecznością

  • Komunikatywny poziom języka angielskiego - CV tylko w języku angielskim

  • Prawo jazdy kategorii B lub BE

  • Osoba samodzielna i odpowiedzialna

  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Narzędzia

  • Przeloty

  • Zakwaterowanie

  • Szkolenia

  • Samochód

O nas

UBConnect jest wiodącym na rynku dostawcą infrastruktury cyfrowej dla sieci komórkowych w Norwegii. Jesteśmy również coraz ważniejszym uczestnikiem ekspansji sieci 5G na rynku europejskim.

Tworząc fundamenty dla sieci nowej generacji, łączymy ludzi i świat. Jesteśmy dumni z tego, że czynnie bierzemy udział w tworzeniu bardziej inteligentnego, wydajnego i zrównoważonego społeczeństwa.

Ze względu na szybko postępujący rozwój sieci 5G oraz nasz ciągły wzrost, poszukujemy nowych kolegów, którzy dołączą do naszego zespołu.