Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik instalator ds. systemów radiokomunikacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Ledatel specjalizuje się w sprzedaży podzespołów, elementów elektrotechnicznych i elektronicznych oraz tworzeniu rozwiązań dla transportu kolejowego, drogowego oraz przemysłu m.in. systemów diagnostyki online, informacji pasażerskiej, zliczania pasażerów, elektronicznego systemu płatności, monitoringu wizyjnego, hot spotów Wi-Fi.

    Istniejemy na rynku od 2007 roku i współpracujemy z producentami krajowymi oraz zagranicznym w celu stworzenia kompletnej, atrakcyjnej oferty dla naszych odbiorców, nieustannie poszerzając ją o nowych dostawców i nowe produkty.
    Nasze biuro znajduje się w Warszawie Wesoła.

    Oferujemy specjalizowane urządzenia z zakresu automatyki przemysłowej dla transportu, pojazdów szynowych, automatyki budynkowej, zastosowań Digital Signage, w tym: switche ethernetowe, komputery przemysłowe, routery, drukarki termiczne, monitory, kamery, anteny, panele dotykowe, przemysłowe pamięci SSD.

    Oferujemy także pomoc techniczną w konfiguracji zakupionych urządzeń. Służymy analizą techniczną projektu w celu doboru odpowiedniego urządzenia lub rozwiązania.

    Przedstawiamy wybrane rozwiązania dla transportu kolejowego, drogowego oraz przemysłu. Wchodzić one mogą w skład m.in. systemów diagnostyki online, informacji pasażerskiej, zliczania pasażerów, elektronicznego systemu płatności, monitoringu wizyjnego, hot spotów Wi-Fi, itd.

    Ponadto w naszej ofercie znajdują się  m.in.: kable i przewody, złącza, oświetlenie przeszkodowe, elementy pasywne, półprzewodniki, elementy elektromechaniczne.

    Duże doświadczenie, elastyczność oraz znajomość rynku elektronicznego pozwala nam dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
    Miejsce pracy Warszawa - Sulejówek

    Zakres obowiązków:

    • Przeprowadzanie pomiarów parametrów RF anten mutliband/wielopasmowych (GSM/LTE/WLAN/GPS)
    • Wykrywanie, weryfikacja i analiza błędów związanych z torem RF na pojazdach szynowych (pociągi, wagony, lokomotywy)
    • Wykonywanie instalacji na pojazdach szynowych – przeciąganie okablowania, zarabianie konektorów – weryfikacja torów antenowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Gotowość do częstych podróży służbowych (40% czasu pracy)
    • Doświadczenie w zakresie pomiarów RF
    • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (analizator widma, odbiorniki referencyjne itd.)
    • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego (dokumentacja, korespondencja mailowa ale bardziej liczy się dla nas doświadczenie i wiedza)
    • Znajomość technologii telekomunikacyjnych w zakresie GSM, DCS, UMTS, LTE
    • Znajomość urządzeń telekomunikacyjnych oraz urządzeń pomiarowych (np. Site Master)
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Prawo jazdy Kat. B

     Atutem kandydata będzie:

    • Mile widziane wykształcenie lub praca w obszarze rynku kolejowego : radiokomunikacja, elektronika lub pokrewne
    • znajomość urządzeń i rozwiązań IT rynku kolejowego

    Co będzie Ci potrzebne do pracy w naszym zespole?

    • Doskonała organizacja pracy
    • Umiejętności  komunikacyjne
    • Umiejętności pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagradzania
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia
    • Poznanie nowoczesnych technologii informatycznych
    • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  LedaTel Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa  (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  LedaTel Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]  .

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania procesu rekrutacji i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu ich zakończenia.