Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Instalator GPS

  • śląskie
  • Specjalista
  • 19.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WebEye Polska Sp. z o.o.

    WebEye jest liderem branży telematycznej na Węgrzech oraz jednym z wiodących w Europie dostawców usług i rozwiązań IT w dostawie systemów i urządzeń pozwalających na monitoring floty samochodowej. Nasze usługi telematyczne obecnie dostępne są w 14 europejskich krajach. Nasz główny cel biznesowy zorientowany jest na rozwój kompleksowych aplikacji telematycznych, za pomocą których nasi partnerzy mogą efektywniej organizować procesy swojej pracy, oraz optymalnie wykorzystywać zasoby swojej firmy. Nasz system zapewnia ekonomiczną i przyjazną dla środowiska eksploatację floty, a ponadto przejrzystość, niezbędną do zarządzania firmą.

    Wyróżnienia:

    Hungarian Innovation Grand Prize 2014

    Exporter of the Year 2013

    Special Award for Innovative Exporter 2012

    Opis stanowiska:

    • Montaż urządzeń i akcesoriów do monitoringu samochodów dostawczych, ciężarowych oraz osobowych.
    • Kompletne prace serwisowe/naprawcze z zakresu urządzeń oferowanych przez firmę (naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne)
    • Precyzyjne oraz bieżące wypełnianie arkuszy montażowych.
    Wymagania:
    • Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, elektromechaniki (doświadczenie w pracy elektromechanika samochodowego będzie atutem).
    • Zdolność do samodzielnej pracy, odpowiedzialność, terminowość w realizacji zleconych prac.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    • Umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych.
    • Dodatkowymi atutami będzie znajomość urządzeń do monitoringu samochodów bazujących na GPS i/lub doświadczenie w montażu urządzeń monitorujących.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie IT.
    • Prywatną opiekę medyczną (oferujemy bardzo atrakcyjny i konkurencyjny pakiet medyczny).
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją.
    • Work-life balance, stałe godziny pracy.
    • Atrakcyjne szkolenia branżowe.
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód - również do celów prywatnych, telefon).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli na przetwarzanie danych osobowych:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez WebEye Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wielickiej 250, 30-663 w Krakowie w celu realizacji przez WebEye aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).

    Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez WebEye Polska Sp. z o.o."