Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Instalator

TESTO Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • montaż, konfiguracja i kalibracja sprzętu pomiarowego WLAN w całej Polsce

  • przygotowywanie raportów z kalibracji i wizyt serwisowych

  • organizacja, przygotowanie materiałów i sprzętu instalacyjnego

  • zdalne wsparcie naszych klientów (telefoniczne lub email)

  • dbanie o terminowość i wysoką jakość obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • jesteś osobą samodzielną, dokładną i terminową

  • jesteś gotowy/a do częstych podróży służbowych

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • idealnie jeśli posiadasz średnie lub wyższe wykształcenie techniczne z zakresu elektroniki lub elektrotechniki

  • masz prawo jazdy kat. B

  • znasz język angielski na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej, międzynarodowej organizacji

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

  • rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych i szkoleń m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe

Testo jest światowym liderem w produkcji przyrządów pomiarowych i innowacyjnych rozwiązań w obszarze kontroli jakości dla branż HVAC/R, przemysłowej, farmaceutycznej i spożywczej.

Nasza firma z ponad 60-letnią tradycją, zatrudniająca ponad 3000 osób w 33 krajach to idealne miejsce, by podnosić swoje umiejętności i rozwijać się zawodowo.

Przewiń do profilu firmy

Kogo poszukujemy?

Szukamy energicznej, dokładnej i sumiennej osoby, która dołączy do naszego zespołu w siedzibie firmy w Pruszkowie na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klienta / Instalator