Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Instalator Systemów Audio Video

AV Next Sp. z o.o.O firmie

  • Jarzębinowa 8
    Kiełpin (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Specjalista

AV Next Sp. z o.o.

Jarzębinowa 8

Kiełpin (pow. warszawski zachodni)

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu profesjonalnych instalacji audiowizualnych bazując na najnowszych trendach technicznych i świadcząc najwyższy standard usług. Wyposażamy biura, obiekty hotelowe, centra konferencyjne, centra handlowe, muzea, uniwersytety,  szkoły, restauracje, kluby, puby i wiele innych.

Zakres obowiązków:

  • Montaż okablowania audio-video, LAN, instalacji elektrycznej
  • Montaż, konfiguracja oraz podłączanie urządzeń AV
  • Realizacja dostaw do klienta
  • Serwis u klienta

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu instalacji audio video (podstawowa)
  • Znajomość zagadnień sieci LAN (podstawowa)
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji audio-video (dodatkowy atut)
  • Umiejętność konfiguracji oraz podłączenia urządzeń AV (dodatkowy atut)
  • Umiejętność lutowania złącz AV (dodatkowy atut)
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV (dodatkowy atut)
  • Czynne prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych)
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Wysoka kultura osobista
  • Punktualność
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy oraz komunikatywność
  • Kreatywność podczas rozwiązywania problemów
  • Zdolność szybkiego uczenia się i chęć ciągłego poszerzania wiedzy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o wyrobionej renomie na rynku oraz atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonej i dynamicznie rozwijającej się firmie z branży AV, realizującej ambitne projekty w kraju oraz za granicą
  • Szkolenia branżowe
  • Dostęp do najnowszych technologii AV
  • Doskonałą atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne