Oferta pracy

Technik/Instalator systemów zabezpieczeń

Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Montaż i serwis systemów alarmowych, pożarowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy Kat B

  • Dyspozycyjność

  • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3m

  • Niekaralność

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektroniczne/mechaniczne)

  • Doświadczenie w branży zabezpieczeń systemów alarmowych

  • Doświadczenie w i instalacji serwisowaniu w/w systemów

  • Znajomość zagadnień i umiejętność konfiguracji systemów

  • Wpis na listę kwalifikowanego pracownika zabezpieczenia technicznego - PZT

  • Uprawnienia SEP

  • Poświadczenie bezpieczeństwa osobowego

  • Certyfikaty ukończonych kursów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Samochód służbowy

  • Narzędzia

  • Praca w dynamicznym zespole

  • W firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie