Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Instalator Wyrobów Medycznych

SHR GROUP sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SHR Group jest grupą spółek świadczącą profesjonalne usługi doradcze w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i rekrutacji. Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent sprzętu medycznego i zintegrowanych rozwiązań przeznaczonych dla szpitali i placówek opieki długoterminowej.

Obszar i zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji, planowanie grafiku zgodnie z wytycznymi firmy na terenie całego kraju z przestrzeganiem wszystkich procedur oraz regulacji międzynarodowych,
  • Realizacja zadań zgodnie z odpowiednimi przepisami i procedurami bezpiecznej pracy, zgłaszanie wszelkich incydentów medycznych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej po wykonanej instalacji lub naprawie,
  • Współpraca z Klientem i planowanie grafiku wyjazdów,
  • Zabezpieczenie miejsca instalacji lub napraw w odpowiednie materiały dodatkowe i narzędzia,
  • Utrzymywanie wszystkich narzędzi, części oraz sprzętu diagnostycznego w nienagannym porządku oraz przetrzymywanie w odpowiednich warunkach sanitarnych,
  • Ścisłe przestrzeganie firmowych procedur i polityki wewnętrznej firmy,
  • Współpraca z Inżynierami Serwisu, Przedstawicielami Handlowymi,
  • Przestrzeganie zasad zapobiegania zakażeniom związanymi z opieką zdrowotną.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie: Technik Mechanik, Technik Elektryk, Technik Elektromechanik lub wyżej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Prawo jazdy kat: B, B1
  • Uprawnienia SEP 1kV,
  • Doświadczenie w pracy na wysokościach do 3m w pomieszczeniach zamkniętych,
  • Gotowość do przenoszenia prawnie określonych ciężarów, wynikających ze specyfiki pracy,
  • Umiejętność obsługi komputera, podstawowe systemy Microsoft Office,
  • Umiejętność logicznego rozwiązywania problemów związanych ze specyfiką pracy,
  • Wysoki poziom etyki osobistej, empatia, profesjonalizm, dyskrecja.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w relacjach z klientami i personelem medycznym.
  • Doświadczenie z urządzeniami hydraulicznymi, mechanicznymi, elektrycznymi i elektronicznymi (mile widziane doświadczenie w branży medycznej lub AGD), zdolności manualne,
  • Odpowiedzialność za wykonywaną pracę, klienta i sprzęt zainstalowany w placówce,
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Oferta:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bonusy i benefity,
  • Samochód służbowy, narzędzia i kompletny sprzęt diagnostyczny,
  • Szkolenia z instalacji i obsługi urządzeń medycznych poparte międzynarodowym certyfikatem,
  • Praca w przyjaznym zespole działów Serwisu i Sprzedaży.

Ogłoszenie archiwalne