Logo Pracuj.pl

Technik / Inżynier ds. testów

Segula Technologies Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i przygotowanie narzędzi potrzebnych do wykonywania różnego rodzaju testów dla pojazdów szynowych/użytkowych
  • Wdrożenie, weryfikacja i zapewnienie kalibracji sprzętu pomiarowego, aby był gotowy do testów
  • Przygotowanie i sprawdzenie czy pojazd jest gotowy do testów
  • Przygotowywanie prób funkcjonalnych i dynamicznych w pojeździe
  • Sporządzanie raportów z testów na podstawie przeprowadzonych rodzajów testów
  • Analizowanie wyników, proponowanie rozwiązań korekcyjnych, rozwiązywanie potencjalnych problemów
  • Współpraca z inżynierami ds. walidacji, systemów i kontroli
  • Przestrzeganie zasad BHP i procedur w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Ukończenie technikum lub tytuł inżyniera (elektryka/elektronika lub podobne)
  • Gotowość na długoterminowe wyjazdy na testy za granicę. Testy odbywają się przy zakładach produkcyjnych lub na torach testowych. Pierwszy projekt testów planowany jest w Niemczech na ok. 6 miesięcy
  • Komunikatywny angielski (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność pracy w zespole, dobre umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP<1 kV
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach- również za granicą
  • Szkolenia i kursy językowe
  • Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia i opieki medycznej
  • Spotkania integracyjne
  • Fantastyczna atmosfera

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Segula Technologies Poland Sp. z o.o.

SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i petrochemicznego. Obecna w ponad 30 krajach, w ponad 140 oddziałach na całym świecie, skutecznie wspiera klientów wysokimi umiejętnościami swoich 10 000 wykwalifikowanych pracowników.

Technik / Inżynier ds. testów, Łódź