Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technik / Inżynier ds. utrzymania ruchu

Altha Powder Metallurgy Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie napraw oraz konserwacji maszyn

  • zapewnienie utrzymania ciągłości produkcji i sprawności urządzeń oraz instalacji

  • bezpośrednia współpraca z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów

  • opracowywanie oraz wdrażanie projektów modernizacji maszyn i rozwiązań usprawniających proces produkcyjny

  • analiza przyczyn powstawania awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych

  • konstruowanie oraz standaryzacja części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania

  • szkolenie pracowników utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • min. 3 lata doświadczenia w branży na podobnym stanowisku

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki

  • znajomość zagadnień elektroniki i automatyki przemysłowej

  • uprawnienia SEP do 1 kV

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • wiedza z dziedziny zarządzania produkcją, optymalizacji, Lean management, SMED, TPM

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę stałą

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia