Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik/Inżynier ds. wentylacji i klimatyzacji

INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK

Walerego Eljasza Radzikowskiego 15

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • czuwanie nad bieżącą eksploatacją budynków, budowli i instalacji wentylacji i klimatyzacji, CO, wod-kan,

  • nadzór ze strony inwestora nad realizowanymi remontami i inwestycjami w zakresie instalacji sanitarnych,

  • sporządzanie założeń do inwestycji i opisów przedmiotu zamówienia,

  • koordynacja prac serwisowych i przeglądów,

  • aktualizacja dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o specjalności sanitarnej ,

  • znajomość zagadnień technicznych związanych z eksploatacją budynków i instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych,

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,

  • umiejętność diagnozowania i usuwania usterek,

  • ogólna znajomość pakietu biurowego Microsoft Office na poziomie pozwalającym sporządzanie raportów i dokumentacji,

  • znajomość oprogramowania CAD,

  • umiejętność pracy samodzielnej i w grupie,

  • zdolność do pracy na wysokości.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie projektowe,

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP (dozorowe/eksploatacyjne).

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00 lub 08:00 – 16:00,

  • Stabilne warunki pracy.

ZGŁOSZENIA:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Zgłoszenie to powinno być sporządzone w języku polskim, a oryginalne dokumenty w sporządzone w języku obcym wymagają tłumaczenia na język polski. Kandydaci proszeni są o nadsyłanie zgłoszeń udziału w konkursie w terminie do 25 września 2022 r. z dopiskiem: „DSP/26/22 DOT” na adres:

Dział Spraw Pracowniczych i Administracyjnych

Instytut Fizyki Jądrowej im. H. Niewodniczańskiego PAN

ul. Radzikowskiego 152

31-342 Kraków

lub w formie elektronicznej klikając w przycisk „Aplikuj”

Dokumenty wymagane:

• świadectwo ukończenia szkoły,

• list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 1040 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia (CV),

• oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym i innych załączonych dokumentach - jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO,

• w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez IFJ PAN proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IFJ PAN przez okres najbliższych 6 miesięcy.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: 30 września 2022 r.

INSTYTUT FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK ogłasza konkurs na stanowisko: „Technik/Inżynier ds. wentylacji i klimatyzacji” w Dziale Obsługi Technicznej /DOT/ IFJ PAN

Przewiń do profilu firmy