Oferta pracy

Technik - Inżynier energoelektronik

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.O firmie

  • Marki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.
Lokalizacja: Zielonka, Marki

Twoje Zadania:

  • uruchomienie wstępne produkowanych urządzeń (zasilacze, szafy, płyty elektroniczne);
  • testowanie i kontrola końcowa (FQC -Final Quality Check) urządzeń;
  • przygotowanie prototypów do uruchomienia;
  • uruchamianie i testowanie urządzeń prototypowych;
  • prowadzenie projektów związanych z optymalizacją procesów testowania urządzeń.

Twój Profil:

  • znajomość zagadnień z zakresu energoelektroniki/elektroniki;
  • umiejętność wykonywania pomiarów wielkości elektrycznych;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • wykształcenie kierunkowe –elektroniczne/ energoelektroniczne;
  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie energoelektroniki;
  • mile widziane umiejętność uruchamiania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo.

 Twoje Benefity:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • praca w systemie 2-zmianowym;
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,
  • ubezpieczenie na życie;

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF?
Czekamy na Twoją aplikację.

Kontakt:

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
Marecka 47
05-220 Zielonka
Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy