Oferta pracy

Technik / Inżynier jakości

IDES Consultants Polska

7 50010 000 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Stała współpraca z klientem (identyfikacja wymagań, obsługa reklamacji)

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi

  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej

  • Prowadzenie analizy reklamacji wg. zasad 8D i PDCA

  • Ustalanie kryteriów akceptacji produktu na podstawie specyfikacji

  • Szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi

  • Prowadzenie walidacji nowego produktu - PPAP

  • Przeprowadzanie kontroli wymiarowej i badania funkcjonalności wyrobu

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku (mile widziane z branży automotive)

  • Znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w mowie i piśmie

  • Wiedza z zakresu norm ISO TS 16949 / IATF 16949

  • Mile widziana znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, 8D, Pareto

  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

  • Wysoka kultura osobista

Pracodawca oferuje

  • Jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku

  • Ruchomy czas pracy (początek między 7 a 9 / koniec między 15 a 17)

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Premia roczna

  • Dofinansowania rodzinne (np. wyprawki dla dzieci)

  • Możliwość awansu (ścieżka: senior engineer -> quality manager)

  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bony świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • paczki świąteczne