Technik - Inżynier napraw

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 22.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 21.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Elbląg
    Nr ref.: 0027460
    Rodzaj pracy: Praca stała

    Zakres obowiązków:

    • lokalizacja i diagnostyka usterek,
    • analiza źródła usterek i propozycja zmiany w procesie produkcyjnym lub projekcie urządzenia
    • dokonywanie napraw urządzeń elektronicznych

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (preferowane kierunki: elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika)
    • doświadczenie w naprawach podzespołów i urządzeń elektronicznych będzie atutem kandydata
    • zdolności manualne
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferta:

    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
    • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
    • umowę o pracę (bez pośredników)
    • indywidualną premię miesięczną w wysokości 250 zł brutto (premia frekwencyjna)
    • nagrodę jubileuszową
    • dodatek za pracę w nadgodzinach (wyższy niż przewiduje Kodeks Pracy)
    • dodatkowe przerwy w pracy (dłuższe niż przewiduje Kodeks Pracy)
    • programy motywacyjne: nagrody finansowe za zaangażowanie oraz bezpłatne korzystanie z siłowni na terenie firmy
    • pakiet socjalny: ’wczasy pod gruszą’, świadczenie ’choinkowe’, karta sportowa
    • możliwość dofinansowania nauki oraz w 100 sponsorowane kursy zawodowe możliwość awansów wewnętrznych
    • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy (potwierdzone przez Instytucje Państwowe)
    Kwidzyn - Aplikuj
    Malbork - Aplikuj
    Tczew - Aplikuj
    Starogard Gdański - Aplikuj
    Elbląg - Aplikuj
    Gdańsk - Aplikuj
    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.