Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Inżynier pomiarów elektrycznych

ENERMITEL sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Zadania:

  • wykonywanie pomiarów parametrów instalacji elektrycznej i odgromowej,
  • kontrola bezpieczeństwa elektrycznego elektronarzędzi,
  • badania termowizyjne,
  • pomiary fotometryczne,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej z wykonanych prac (w tym dokumentacji graficznej w programie AutoCAD),
  • montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Stopień samodzielności w wykonywaniu powyższych zadań zależy od posiadanych kwalifikacji i umiejętności. Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju w trakcie pracy.

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy w niestandardowych godzinach,
  • studenci lub absolwenci Wydziału Elektrycznego, kierunku Elektrotechnika i pokrewnych
  • znajomość pakietu MS Office i programu AutoCAD,
  • mile widziane uprawnienia SEP, możliwość zdobycia lub podniesienia zakresu uprawnień w trakcie pracy,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowiskach: asystent projektanta instalacji elektrycznych, monter instalacji elektrycznych, technik pomiarów elektrycznych.

Oferta:

  • elastyczne godziny pracy (indywidualne ustalanie grafiku pracy),
  • typ umowy do ustalenia podczas rozmowy z kandydatem,
  • możliwość rozwoju zawodowego; pomoc w zdobyciu lub podniesieniu uprawnień w trakcie pracy,
  • ciekawa, różnorodna praca; możliwość wykonywania pomiarów we wszystkich typach budynków (m.in. budynki mieszkalne, jedno- i wielorodzinne, budynki administracji publicznej, oświatowe, duże zakłady przemysłowe),
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym zespole.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne