Oferta pracy

Technik/Inżynier Procesu Produkcyjnego (K/M)

Eldisy Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Środa Śląska, Polska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Eldisy Polska Sp. z o.o.

Środa Śląska

Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej, budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko:

TECHNIK/INŻYNIER
PROCESU PRODUKCYJNEGO (K/M)
Miejsce pracy: Środa Śląska (Komorniki)
Region: dolnośląskie

Zadania na stanowisku:

  • tworzenie, aktualizacja i nadzór nad wymaganą dokumentacją procesową,
  • ciągłe doskonalenie procesu pod względem efektywności, kosztów i jakości,
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych (związanych z techniką produkcji),
  • projektowanie i zamawianie narzędzi i urządzeń pomocniczych dla produkcji,
  • odbiór zamawianych maszyn, narzędzi i urządzeń od dostawców i wdrażanie ich do produkcji seryjnej,
  • wykonywanie przezbrojeń i prac przy formach.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obszarem produkcji (preferowana branża motoryzacyjna),
  • wiedza na temat procesów produkcyjnych,
  • komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego,
  • znajomość obsługi AUTOCAD,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • dodatkowe świadczenia (m.in. karty sportowo-rekreacyjne OK System; dofinansowanie zakupu okularów; świadczenie pieniężne na narodziny dziecka i zawarcie związku małżeńskiego; ubezpieczenie na życie)
  • program rekomendacji pracowniczej – za polecenie pracownika do pracy oferujemy 1 800,00 zł,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • nagrody finansowe za doskonalenie i usprawnianie przedsiębiorstwa,
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń i wydarzeń branżowych.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko zawarte w ogłoszeniu”.

Jeśli wyraża Pani/ Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dołączenie dodatkowej zgody o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Eldisy Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Komornikach (55-300), ul. Polna 27, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w sądzie rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000229644, NIP: 9131550705, REGON: 022004572 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska”.

W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie dostępne na:  www.pracujweldisy.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy