Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Inżynier Produkcji

  • Środa Śląska, Komorniki (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma GOTEC Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) – z siedzibą w Komornikach k/Środy Śląskiej działająca w branży motoryzacyjnej, specjalizująca się w obróbce mechanicznej, uszlachetnianiu powierzchni, odtłuszczaniu metalowych części i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji - poszukuje osób na stanowisko:

    Technik / Inżynier Produkcji
    Miejsce pracy: Środa Śląska (okolice), Komorniki (pow. średzki)

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne
    • Znajomość zasad pneumatyki i mechaniki, czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych; wiedza z zakresu automatyki i projektowania oprzyrządowania
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • Gotowość na wyjazdy służbowe do oddziałów firmy GOTEC Group w celu wdrażania nowych rozwiązań
    • Nastawienie na rozwój i chęć poznawania nowych zagadnień
    • Zdolności organizacyjne, inicjatywa, samodzielność w wykonywaniu zadań
    • Doświadczenie w zarzadzaniu projektami
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Zadania:

    Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie techniczne wsparcie oraz nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych oraz doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego tak, aby w szybkim czasie można było zapewnić naszym klientom wysokiej jakości produkty.

    Oferujemy:

    • Możliwość szkoleń i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
    • Kontakt z nowymi technologiami
    • Dobrą atmosferę w pracy
    • Umowę o pracę na pełny etat
    • Bogaty pakiet socjalny
    • Dla osób zainteresowanych – możliwość wyjazdów służbowych i pracy dla całej GOTEC Group

    Jeśli Twoją pasją jest mechanika, lubisz projektować, konstruować i eksperymentować – po to by usprawniać czy szukać nowych rozwiązań, a przy tym nie boisz się pracy przy liniach produkcyjnych i nie jesteś typem człowieka, który będzie siedział jedynie przy biurku i czekał na zadania - to prześlij do nas swoje CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą:

    Gdybyś miał pytania – zadzwoń – tel. +48 71 7952904 (tel. do siedziby)

    W związku z bardzo silną ochroną antyspamową – można zadzwonić na powyższy numer telefonu i sprawdzić czy aplikacja do nas dotarła.

    Prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).