Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Inżynier serwisu elektroniki i automatyki przemysłowej

PLE SERWIS sp. z o.o.O firmie

5 00010 000 brutto / mies.
  • Robotnicza 45
    Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PLE SERWIS sp. z o.o.

Robotnicza 45

Długołęka (pow. wrocławski)

PLE SERWIS SP. Z O.O. to profesjonalny serwis elektroniki przemysłowej świadczący usługi na najwyższym poziomie dla polskich i  międzynarodowych fabryk i koncernów  produkcyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy Techników/Inżynierów  o specjalizacji elektronika, automatyka, robotyka na stanowisko:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku  będzie realizować następujące zadania:

  • Diagnoza przemysłowych urządzeń elektronicznych
  • Naprawa przemysłowych urządzeń elektronicznych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Wymiana elementów i układów elektronicznych w technologii SMD i THT
  • Testowanie urządzeń pod kątem poprawnej pracy

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego
  • Umiejętność wykonywania połączeń lutowniczych
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej
  • Znajomość  zasady działania/budowy urządzeń przemysłowych  takich jak: falowniki, serwonapędy, zasilacze, komputery przemysłowe, panele operatorskie, sterowniki, serwosilniki, enkodery, resolwery
  • Znajomość zasad działania układów analogowych, cyfrowych i przetwornic impulsowych
  • Umiejętność analizy działania układów elektronicznych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi sprzętu używanego w naprawach elektroniki (stacja lutownicza, dmuchawa Hot-Air, multimetr, zasilacz, oscyloskop)
  • Zdolności manualne
  • orientacja na realizację powierzonych zadań, samodyscyplina
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie techniczne – elektronik
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji oraz rozwój osobisty poprzez udział w szkoleniach i kursach kierunkowych
  • Inicjatywa w działaniu, pozytywne nastawienie, zaangażowanie,  rzetelność i pracowitość zaowocują dobrymi wynikami

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (5000-10000 PLN)
  • Pracę w sektorze, w którym rzetelna praca wystarczy do osiągnięcia wysokich zarobków
  • Pracę bez stresu i negatywnych emocji
  • Umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, przyjazną atmosferę pracy
  • Premię od pozytywnie zakończonych zleceń – no limit
  • Brak monotonii, szerokie możliwości poznania każdej branży przemysłu od „środka”
  • Wysoką kulturę pracy
  • Doskonały dojazd PKP
  • Doskonały dojazd autem
  • Indywidualne miejsce parkingowe

Ogłoszenie archiwalne