Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Inżynier Serwisu

Keystone Consulting

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Nasz klient - TOMRA Sorting Solutions to międzynarodowa firma będąca pionierem w sortowaniu w branży recyklingu oraz dostawcą innowacyjnych systemów wykorzystywanych między innymi do sortowania odpadów komunalnych, opakowaniowych i budowlanych, złomu pochodzącego ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz ze złomowanych pojazdów. Nowoczesne struktury zarządzania i dobra atmosfera pracy czynią z firmy naszego klienta bardzo atrakcyjnego pracodawcę i stwarzają warunki do rozwoju osobistego w perspektywicznej branży. TOMRA poszukuje pracowników gotowych do pracy w płaskiej strukturze organizacyjnej, chętnych do współpracy w zespole, otwartych na dialog i partnerskie relacje.

www.tomra.com

W związku z rozwojem naszego teamu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Technik / Inżynier Serwisu na terenie województwa wielkopolskiego i pomorskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż mechaniczny i elektryczny urządzeń u klientów na terenie Polski

  • Przeprowadzanie rozruchu i oddania urządzeń do użytkowania wraz z szkoleniem personelu użytkownika

  • Dokonywanie przeglądów technicznych i prac serwisowych zainstalowanych urządzeń

  • Obsługa klientów z wykorzystaniem wiedzy technicznej dotyczącej zastosowania danej maszyny i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • Budowanie profesjonalnego wizerunku firmy

  • Realizacja założonych planów i raportowanie do przełożonych

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy oraz uczestnictwo w nowych projektach

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. średnie techniczne wskazane ze specjalnością automatyk / elektryk / elektronik lub podobne (wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem)

  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technika / serwisanta lub inżyniera serwisu i podobnym (mile widziana znajomość maszyn do przetwarzania i recyklingu odpadów)

  • Konieczna dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość systemów operacyjnych (Microsoft) oraz zagadnień informatycznych wykorzystywanych w sterowaniu maszyn i automatyzacji procesów

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i zdolność analitycznego myślenia

  • Uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu oraz w rozwiązywaniu problemów

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz efektywne zarządzanie czasem

  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Kilkumiesięczny proces szkolenia w kraju i zagranicą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia pracy niezbędne na oferowanym stanowisku (samochód służbowy, narzędzia techniczne, laptop, telefon, sprzęt biurowy - home office)

Etapy rekrutacji:

1. Analiza aplikacji Kandydatów

2. Rozmowa telefoniczna / zdalna

3. Rozmowa z naszym klientem

4. Spotkanie na instalacji maszyn

Jesteśmy firmą konsultingową wspierającą naszych Klientów w procesie pozyskiwania i selekcji nowych pracowników, kompleksowo realizując projekty rekrutacyjne na stanowiska wysoko wyspecjalizowane oraz menedżerskie w różnych branżach.

Przewiń do profilu firmy