Technik-Inżynier Serwisu / HVAC Wentylacja Klimatyzacja

Dan-Poltherm Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Dan-Poltherm sp. z o.o. wiodący producent systemów wentylacji basenowej oraz central klimatyzacyjnych z pompą ciepła poszukuje kandydatów do oddziału w Warszawie na stanowisko
Technik-Inżynier Serwisu
HVAC Wentylacja Klimatyzacja

Zakres Obowiązków:

  • Przeglądy i konserwacja central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
  • Diagnozowanie usterek i naprawa urządzeń w terenie.
  • Udział w montażu i okablowaniu central wentylacyjnych.
  • Uruchomieniu urządzeń na inwestycjach.
  • Raportowanie wykonanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym lub mechanicznym.
  • Doświadczenie w branży HVACR (wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo, ogrzewnictwo).
  • Prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny).
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji (Mazowieckie i Polska centralna).
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji i/lub dozoru.
  • Uprawnienia f-gazowe (możliwe uzyskanie uprawnień w ramach zatrudnienia).
  • Wiedza z zakresu montażu, naprawy i konserwacji układów chłodniczych.
  • Umiejętność diagnozowania usterek urządzeń oraz ich usuwania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
  • System szkoleń zawodowych
  • Wsparcie przy podwyższaniu i zdobywaniu uprawnień: SEP, UDT i f-gaz.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach oddziału warszawskiego.

Aplikacje prosimy przysyłać klikając przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy