Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik / Inżynier Serwisu

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 01.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nasz klient jest jednym ze światowych producentów i dostawców urządzeń i rozwiązań stosowanych w wielu gałęziach przemysłu Obecnie poszukujemy dla niego osoby, która chciałaby kontynuować swój rozwój zawodowy na stanowisku:

    Branża – Techniczna

    Zadania:

    • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,
    • realizacja zleceń serwisowych, naprawy,
    • instalowanie i uruchamianie nowych urządzeń,

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w serwisowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych,
    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziana,
    • gotowość do podróży

    Nasz klient oferuje dużo samodzielności w realizacji zadań, stabilność zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane tym stanowiskiem prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

    HILL Woltron
    Młynarska 7 | 01-205 Warszawa
    T: +48 22 620 02 50
    E: [email protected]
    Region: lubelskie