Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik / Inżynier serwisu

SAACKE Polska Sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • montaż, uruchamianie i konserwacja wysokiej jakości instalacji palnikowych

  • praca na terenie całego kraju

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (automatyka, elektrotechnika, mechatronika i pokrewne)

  • umiejętność obsługi maszyn

  • wiedza w zakresie sterowania i regulacji

  • wiedza w zakresie technologii procesów spalania będzie dodatkowym atutem

  • dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • zaangażowanie i gotowość do pracy w terenie (częste wyjazdy)

  • czynne prawo jazdy

  • preferowane miejsce zamieszkania: woj. wielkopolskie, lubuskie lub północna część woj. mazowieckiego

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

  • niezbędne przeszkolenie

  • narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, specjalistyczny sprzęt i narzędzia)

Prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim lub niemieckim za pomocą przycisku APLIKUJ.

Należymy do wiodących w świecie producentów przemysłowych instalacji palnikowych olejowych i gazowych.

Przewiń do profilu firmy