Technik / Inżynier Serwisu Maszyn

  • Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Toruń, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 12.06.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 12.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla naszego Klienta- potentata w branży napraw i konserwacji maszyn szukamy osób na stanowisko:

    Technik / Inżynier

    Serwisu Maszyn

    Miejsce pracy: Bydgoszcz, Grudziądz, Inowrocław, Toruń, Włocławek
    Nr ref.: LB/06/19/BDG

    Zadania:

    • Naprawa i konserwacja maszyn
    • Praca w delegacji na terenie całego świata

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
    • Doświadczenie w naprawie maszyn i urządzeń (np. w dziale utrzymania ruchu, warsztacie mechanicznym lub serwisie urządzeń budowlanych)
    • Wiedza odnoście podstaw hydrauliki, elektroniki (mile widziane uprawnienia do 1KV)
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
    • Prawo jazdy kategorii ,,B’ oraz umiejętność odczytu rysunku technicznego

    Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • System premiowy
    • Prywatna opieka medyczna
    • Możliwość rozwoju, szkoleń i poszerzania kompetencji zawodowych
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Pracę w środowisku międzynarodowym
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.