Logo Pracuj.pl

Technik Inżynier Serwisu Mobilnego

Air Liquide Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podlaskie
    podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu instalacji gazów technicznych w tym ON- SITE,
  • praktyczny udział w rozruchu nowych instalacji,
  • naprawy warsztatowe i przeglądy armatury oraz oprzyrządowania kontrolno-pomiarowego,
  • kontrola sprawności i poprawności działania urządzeń,
  • kontakty z Urzędem Dozoru Technicznego w zakresie dopuszczeń wstępnych i kontroli okresowych,
  • interwencje awaryjne na instalacjach,
  • kontakty ze służbami serwisowymi dostawców urządzeń,
  • nadzorowanie podwykonawców w trakcie prac montażowych / remontowych na instalacjach,
  • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej instalacji gazów technicznych.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w utrzymaniu ruchu AKPiA, elektrycznego, w serwisie lub usługach technicznych,
  • wykształcenie techniczne min. średnie - preferowane kierunki: automatyka, elektryka
  • prawo jazdy kategorii B - praca mobilna
  • dodatkowym atutem będzie praktyka w serwisowaniu, naprawach lub uruchomieniach przemysłowych urządzeń energetycznych i instalacji gazowych takich jak: sprężarki, pompy, agregaty chłodnicze, armatura przemysłowa lub aparatura kontrolno-pomiarowa,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • zdolności komunikacyjne (w tym komunikatywny angielski).

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • narzędzia pracy (samochód- również z możliwością do użytku prywatnego, laptop, telefon)
  • atrakcyjny pakiet socjalny ( ubezpieczenie medyczne i na życie, karta multisport, bonus świąteczny)
  • dodatkowe 3 dni urlopu w roku
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej korporacji
  • szkolenie wdrażające
  • prywatny fundusz emerytalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop

Air Liquide Polska Sp. z o.o.

Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Jesteśmy obecni w 78 krajach i zatrudniamy około 64 500 pracowników, łącząc globalne doświadczenia z uwzględnieniem lokalnej specyfiki dla ponad 3,8 miliona swoich klientów i pacjentów. Ofertę kierujemy do klientów biznesowych z branż takich, jak hutnictwo, spawalnictwo, elektronika, motoryzacja, chemiczny, spożywczy i medyczny.

Technik Inżynier Serwisu Mobilnego, podlaskie