Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik Inżynier Serwisu Mobilnego

  • śląskie
  • Specjalista
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jako Grupa Air Liquide jesteśmy światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Nasza obecność w 80 krajach to ponad 67 000 pracowników i obsługa ponad 3 000 000 klientów i pacjentów.

    W związku z rozwojem obszaru poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Teren działania: głównie woj. śląskie, łódzkie, małopolskie
    (preferowane miejsce zamieszkania: okolice Częstochowy lub Piotrkowa Trybunalskiego)

    Zadania:

    • utrzymanie ruchu instalacji gazów technicznych w tym ON- SITE,
    • praktyczny udział w rozruchu nowych instalacji,
    • naprawy warsztatowe i przeglądy armatury oraz oprzyrządowania
      kontrolno-pomiarowego,
    • kontrola sprawności i poprawności działania urządzeń,
    • kontakty z Urzędem Dozoru Technicznego w zakresie dopuszczeń wstępnych i kontroli okresowych,
    • interwencje awaryjne na instalacjach,
    • kontakty ze służbami serwisowymi dostawców urządzeń,
    • nadzorowanie podwykonawców w trakcie prac montażowych / remontowych na instalacjach,
    • prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej instalacji gazów technicznych.

    Oczekiwania:

    • min. 2 letnie doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w utrzymaniu ruchu AKPiA, elektrycznego, w serwisie lub usługach technicznych,
    • wykształcenie techniczne min. średnie - preferowane kierunki: automatyka, elektryka,
    • prawo jazdy kategorii B- praca mobilna,
    • dodatkowym atutem będzie praktyka w serwisowaniu, naprawach lub uruchomieniach przemysłowych urządzeń energetycznych i instalacji gazowych takich jak: sprężarki, pompy, agregaty chłodnicze, armatura przemysłowa  lub aparatura kontrolno-pomiarowa,
    • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy,
    • zdolności komunikacyjne (w tym komunikatywny angielski).

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
    • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
    • atrakcyjny pakiet socjalnym
    • możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju,

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.