Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technik - Inżynier Serwisu obrabiarek CNC

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 13.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polscy Inżynierowie

    Firma POLSCY INŻYNIEROWIE DORADZTWO PERSONALNE specjalizuje się w rekrutacjach doświadczonych kandydatów w branży szeroko pojętego engineeringu. W obszarze naszego działania znajdują się rekrutacje inżynierów związanych z zarządzaniem produkcją, działami R&D, pracowników biur konstrukcyjnych a także pracowników związanych ze sprzedażą, serwisem i wdrożeniami technologii dla przemysłu i budownictwa.

    Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie: www.polscy-inzynierowie.pl

    Naszym klientem jest firma z branży maszyn CNC do obróbki plastycznej metalu.

    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Uruchamianie oraz serwis maszyn CNC do obróbki plastycznej blach,
    • Wsparcie techniczne dla klientów zarówno on-line jak i podczas osobistych wizyt,
    • Szkolenie użytkowników maszyn,
    • Udział w targach i wydarzeniach branżowych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w serwisowaniu maszyn CNC lub w dziale utrzymania ruchu w firmie posiadającej w parku maszynowym obrabiarki sterowane numerycznie, najchętniej prasy krawędziowe lub obrabiarki laserowe,
    • Znajomość automatyki, elektroniki i sterowań mających zastosowanie w obrabiarkach,
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie poparte ciekawym doświadczeniem zawodowym,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Zmysł techniczny,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej,
    • Prawo jazdy kat. B

    W zamian firma oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • Samochód służbowy również do użytku prywatnego,
    • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Polscy Inżynierowie z siedzibą w Warszawie, ul. Rybitwy 6a/13 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest firma Polscy Inżynierowie z siedzibą w Warszawie przy ul. Rybitwy 6a/13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.