Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik / inżynier serwisu

PID Polska Sp z o.o.O firmie

PID Polska Sp z o.o.

Mieczysława Słowikowskiego 81

Raszyn (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko technika/inżyniera serwisu, którego zadaniem będzie praca przy montażu, instalacjach i naprawie urządzeń do przemysłu spożywczego -detektory rentgenowskie oraz maszyny pakujące.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • komunikatywny język angielski lub niemiecki

  • znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki, elektryki, automatyki

  • obsługa elektronarzędzi

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność diagnozy i serwisu występujących problemów technicznych

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Europy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w młodym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • samochód służbowy

  • pakiet medyczny dla pracownika i najbliższej rodziny

Firma PID Polska Sp. z o.o. jest liderem rynku przemysłowych detektorów rentgenowskich w Polsce. Posiada 50% krajowego rynku oferując swoje usługi największym markom branży FMCG.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.