Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik / Inżynier serwisu (tworzywa sztuczne)

DOPAK Sp. z o.o.O firmie

4 0009 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Serwisowanie maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie województwa i województw ościennych ( do kilku dni)

  • Kontakt z zagranicznym producentem.

  • Zdalna pomoc klientom.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnice techniczne lub wyższe techniczne (automatyka, mechatronika, elektryka, mechanika)

  • Znajomość budowy i remontów maszyn

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Doświadczenie w naprawach maszyn przemysłowych

  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym, umożliwiającym udział w szkoleniach zagranicznych.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP G1e (można nabyć w trakcie pracy)

  • Uprawnienia do obsługi suwnic IIS

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych II WJO

To oferujemy

  • Praca na pełny etat przy nowoczesnych maszynach.

  • Szkolenia oraz możliwość zdobycia uprawnień

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pracę w systemie jednozmianowym od pon. do pt.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

DOPAK Sp. z o.o.

Firma dopak mająca 25 letnie doświadczenie na rynku, która współpracuje z firmami na arenie międzynarodowej w związku z poszerzeniem działalności poszukuje osoby na stanowisko: poszukuje stanowisko na stanowisko: Junior customer service specialist

Chcesz być częścią rozwijającej się firmy oraz mieć swój ważny wkład w jej rozwój?

Jesteś osobą podchodzącą z entuzjazmem w stosunku do podejmowanych wyzwań?

Jesteś osobą kreatywną i myślisz nieszablonowo?

Zaaplikuj na stanowisko: Serwisant maszyn (tworzywa sztuczne)

Przewiń do profilu firmy