Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik - Inżynier serwisu - urządzenia medyczne

ENDOTRADE sp. z o.o.O firmie

  • Barkocińska 6
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

ENDOTRADE sp. z o.o.

Barkocińska 6

Warszawa

EndoTrade jest młodą prężnie rozwijającą się firmą tworzoną przez doświadczonych inżynierów od lat związanych z medycyną oraz branżami wymagającymi utrzymania bardzo wysokich standardów jakościowych.

Działamy w obszarach sterylizacji, przechowywania i konserwacji sprzętu endoskopowego, rozwijamy nowe rozwiązania umożliwiające przyspieszanie procesów oraz podnoszenie jakości we wszystkich aspektach związanych z endoskopią.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz umiejętności interpersonalne oraz wysoką kulturę osobistą
  • Jesteś dociekliwy i lubisz rozwiązywać problemy techniczne
  • Cechuje Cię komunikatywność, rzetelność i uczciwe podejście do wyznaczonych obowiązków
  • Masz świadomość, że na wizerunek i sukces firmy wpływa obsługa klienta, jakość usług oraz długofalowa relacja
  • Interesują Cię szeroko pojęte zagadnienia związane techniką/budową urządzeń

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • Umiejętności planowania pracy własnej oraz dużego zorientowania na osiąganie celów
  • Dużej samodzielności oraz odpowiedzialności
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Samodzielności w diagnozowaniu usterek
  • Prawa jazdy kat. B
  • Uprawnień SEP do 1kV lub gotowości do ich zdobycia
  • Zdolności manualne i umiejętność posługiwania się precyzyjnymi narzędziami będzie dużym atutem

Twoje obowiązki:

  • Realizacja napraw i przeglądów urządzeń u Klienta
  • Wspieranie serwisu stacjonarnego w zakresie realizowanych zleceń
  • Raportowanie przebiegu napraw/przeglądów
  • Tworzenie raportu/notatek odnośnie stanu urządzeń
  • Badanie rynku - potrzeb klientów dla których realizowane są zlecenia
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Bardzo dobre warunki pracy, przyjazna atmosfera
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nieustanne wsparcie zespołu

Ogłoszenie archiwalne