Technik / Inżynier Serwisu w Dziale Serwisu Uzdatniania Wody

BWT Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BWT Polska Sp. z o.o.

Połczyńska 116

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja urządzeń do uzdatniania wody w siedzibie firmy.
  • Montaż i uruchamianie stacji uzdatniania wody.
  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych stacji uzdatniania wody.
  • Diagnozowanie usterek, dobór części zamiennych i usuwanie awarii urządzeń (elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych).
  • Dokumentowanie przeprowadzonych prac.
  • Dbanie o zachowanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie techniczne (w kierunku mechatronika, automatyka, budowa maszyn, mechanika lub inżynieria środowiska).
  • Umiejętność analizy oraz rozwiązywania problemów technicznych.
  • Duże zdolności manualne, posługiwanie się schematami technicznymi, elektrycznymi oraz dokumentacją serwisową.
  • Wysoka odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Efektywna organizacja czasu pracy.
  • Umiejętność przyswajania wiedzy i dzielenia się wiedzą, pracy zespołowej, dobrej komunikacji.
  • Budowanie dobrych relacji interpersonalnych i reprezentowanie firmy u Klientów.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.
  • Doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym charakterze (serwis, dział utrzymania ruchu, itp.).
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju indywidualnego w międzynarodowym koncernie.
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Pakiet dodatkowej opieki medycznej.

BWT - lider w dziedzinie uzdatniania wody w Europie zatrudniający ok. 4 500 pracowników na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko Technik / Inżynier serwisu w Dziale Serwisu Uzdatniania wody.

Aplikacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz ew. listu motywacyjnego klikając APLIKUJ na dole.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: TS/2/2021

Technik / Inżynier Serwisu w Dziale Serwisu Uzdatniania Wody, Połczyńska 116, Warszawa