Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik/Inżynier Serwisu

VersaBox Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 211

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne wykonywanie napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych po przeszkoleniu,

  • Realizacja gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych przeglądów okresowych po okresie próbnym,

  • Kontakt z klientem ( szkolenia z obsługi urządzeń będących w ofercie firmy, bieżące rozmowy na temat działania systemu w rozbudowanych zakładach produkcyjnych głownie automotiv),

  • Prace biurowe również w trybie home office (rozliczenia delegacji, prawidłowe wypełnianie dokumentów magazynowych i przekazywanie ich do rozliczenia),

  • Dbanie o bardzo dobre kontakty z klientem i najwyższy poziom obsługi technicznej

  • Dbanie o stan ilościowy podręcznego magazynu części zamiennych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego (elektroniczne lub elektryczne) min. średnie (warunek konieczny),

  • Doświadczenia w pracy w serwisie maszyn lub urządzeń (robotyka / automatyka) min. 2 lata (mile widziane)

  • Znajomości angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętności warsztatowych w tym umiejętności obsługi elektronarzędzi,

  • Umiejętności obsługi komputera z systemem Windows i pakietem MS Office (warunek konieczny),

  • Obsługi sprzętu pomiarowo-kontrolnego (miernik uniwersalny, zasilacz laboratoryjny)

  • Umiejętności obsługi stacji lutowniczej (mile widziane),

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

  • Dobrej organizacji i kultury pracy,

  • Kreatywności i operatywności,

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w godz. 8-18 (w trakcie realizowania zadań serwisu) w Polsce i za granicą

  • Czynnego prawa jazdy kat. B,

  • Mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień SEP do 1kV.

To oferujemy

  • Stabilną pracę na podstawie umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym,

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, samochód, narzędzia),

  • Wsparcie pozostałych osób w Dziale w realizowaniu zadań serwisu,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • Przyjazną atmosferę pracy w interdyscyplinarnym zespole,

  • Rozwój umiejętności i pracę z najnowocześniejszymi technologiami w dziedzinie automatyki przemysłowej,

  • Elastyczne godziny pracy (6-17)

  • Opiekę medyczną,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma VersaBox zajmuje się rozwojem, sprzedażą i wdrażaniem nowoczesnego systemu automatycznego transportu w fabrykach, opartego na autonomicznych robotach mobilnych. Jesteśmy polską firmą i mamy polski produkt. Dołącz do nas już dziś!

Przewiń do profilu firmy