Oferta pracy

Technik - Inżynier Utrzymania Ruchu

Integra Consulting Poland

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Technika/Inżyniera Utrzymania Ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka awarii, naprawy oraz konserwacje maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • przygotowywanie analiz przyczyn awarii i usterek maszyn oraz opracowywanie usprawnień niwelujących zaobserwowane przyczyny;

  • realizacja szerokiej gamy zleceń technicznych z zakresu obsługi produkcyjnych stanowisk pracy;

  • kontakt z serwisami zewnętrznymi w zakresie obsługi parku maszynowego.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie techniczne (preferowane: mechatronik/automatyk/elektryk), mile widziani także studenci studiów niestacjonarnych;

  • wiedza oraz praktyczne umiejętności z zakresu diagnostyki awarii mechanicznych, pneumatycznych, elektrycznych oraz układów sterowania;

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • komunikatywność, chęć do pracy w zespole oraz zaangażowanie w powierzone zadania;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • atmosferę pracy zespołowej oraz możliwość uczestniczenia w rozwojowych zadaniach;

  • świadczenia dodatkowe (np. prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie);

  • bezpłatny transport lub dofinansowanie do dojazdów do pracy we własnym zakresie;

  • parking dla pracowników;

  • świętowanie wspólnych sukcesów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Znajdujemy się w czołówce polskich firm szkoleniowo-doradczych. Od ponad 25 lat z sukcesami wspieramy organizacje w takich obszarach, jak: szkolenia menedżerskie, lean management, rekrutacje, doradztwo HR i coaching, programy rozwojowe oraz work-life balance.

Z naszych usług rekrutacyjnych, doradczych, szkoleniowych skorzystało już ponad 700 firm – znaczna część współpracuje z nami długofalowo.

W codziennej pracy stawiamy na partnerstwo i zaufanie. Ważni są dla nas przede wszystkim ludzie.

Realizując procesy rekrutacyjne, dbamy o potrzeby i oczekiwania każdej ze stron. W rezultacie naszych rekomendacji zatrudniani zostają najlepsi kandydaci. Wielu z nich rozwija się dalej razem z nowym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy